روش ساختن چند اکانت همزمان در اینستاگرام

طراحی سایت
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

 ساختن اکانت و ایجاد حساب کاربری در اینستاگرام بسیار ساده بوده و دارای مراحل پیچیده و گوناگونی نمی باشد. شما می توانید تنها با داشتن یک آدرس ایمیل معتبر و یا یک شماره تلفن معتبر، اقدام به ساخت اکانت و ایجاد یک حساب کاربری در اینستاگرام نمایید.

ایجاد حساب کاربری در اینستاگرام

 

روش ساخت چندین اکانت بر روی اینستاگرام نسخه ی جدید:

اینستاگرام در آپدیت های اخیر خود، قابلیتی را ارائه داده است که با استفاده از آن قادر خواهید بود بدون اینکه نیاز نرم افزار خاصی باشد همزمان چند اینستاگرام را روی گوشی خود نصب کنید.

ابتدا برنامه را اجرا کرده و روی قسمت مشخص شده ضربه بزنید.

اکنون از بالای صفحه روی سه نقطه ضربه بزنید.

به قسمت پایینی منوی باز شده بروید.

حال گزینه ی Add Account را انتخاب کنید.

 

با انتخاب این گزینه وارد مرحله ی ساخت اکانت خواهید شد، که باید یک تلفن یا یک ایمیل جهت ساخت اکانت خود وارد نمایید.

در صورتیکه گزینه ی Phone انتخاب شود باید در کادر مربوطه شماره تلفن و کد کشورتان را وارد نمایید و کد امنیتی به شماره ی وارد شده پیامک میشود.

در صورت انتخاب گزینه ی Email میبایست در کادر آدرس ایمیلتان را وارد نمایید و کد امنیتی به ایمیل شما ارسال میشود که باید از صندوق پستی خود کد را کپی کنید.

 

در اینجا بافرض اینکه گزینه ی Phone انتخاب شده ، شماره تلفن را وارد کرده و به صفحه ی بعد منتقل میشویم.

حال باید کد پنج رقمی را که برایتان ارسال شده در کادر مربوطه تایپ کنید و به مرحله ی بعد هدایت شوید که در این صفحه میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعریف کنید و تصویری برای پروفایل خود ایجاد کنید.

 

با زدن برروی گزینه ی Connect to facebook میتوانید دوستان فیسبوکی خود را نیز به مخاطبین اینستاگرامتان بیفزایید. در صورتیکه با مشکل مواجه شدید و یا مایل نباشید دوستان فیسبوکتان را در اینستاگرام دنبال کنید میتوانید با زدن Skip پایین صفحه از این مرحله گذر کنید.

 

پس از طی کردن مراحل ذکر شده شما میتوانید اکانتهای ساخته شده خود را از قسمت پروفایل مدیریت کنید .برای اینکار روی گزینه ی مشخص شده در بالای صفحه ضربه زده و اکانتهای ساخته شده را مشاهده کنید.

اکانتی که کنارش علامت تیک خورده باشد همان اکانتی است که در حال حاضر فعال است.

همچنین میتوانید با انتخاب گزینه ی Add Account  و طی کردن مراحل گفته شده برای خود اکانتهای جدید بسازید.

 

نحوه ایجاد همزمان چند اکانت در اینستاگرام

استفاده از GB Instagram :

درست مانند Instagram Plus ، GB Instagram جزو بهترین Instagram Mod است که می‌توانید در گوشی هوشمند اندرویدی خود استفاده کنید. لازم به ذکر است که می‌توانید همیشه با استفاده از Instagram Mod ها یک اپ اینستاگرام اضافی دریافت کنید. بنابراین، در این روش، ما از GB Instagram Apk برای اجرای اپ‌های اینستاگرام دوگانه در اندروید استفاده می‌کنیم.

 

مرحله اول. ابتدا، آخرین نسخه GB Instagram Apk را در گوشی اندرویدی خود دانلود کنید.

 

مرحله دوم. بعد به Settings> Security بروید. در زیر منوی Security، ‘Unknown Sources’ را فعال نمایید.

 

مرحله سوم. حال، فایل GB Instagram APK را در اندروید خود باز کنید و روی دکمه ‘Install’  ضربه بزنید.

 

 

مرحله چهارم. هم اکنون، رابط مشابه اینستاگرام را خواهید دید. باید با GB Instagram از طریق ایمیل یا شماره تلفن ثبت نام کنید.

به همین سادگی کار تمام شد. حالا می‌توانید از دو اکانت اینستاگرام در گوشی هوشمند خود استفاده کنید. اولین اکانت در واقع اپ اینستاگرام رسمی و دومی اکانت GB Instagram خواهد بود.

ادمین اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید