از آنفالویاب اینستاگرام چه میدانید؟

طراحی سایت
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال
آیا دوست دارید کسانی که شما را در اینستاگرام فالو بک نکرده اند را بیابید؟
آیا دوست دارید در ساعت بیشتر از 100 نفر آنفالو کنید ؟
آیا دوست دارید آمار تغییر فالور های خود را به مرور زمان ببینید؟
آیا دوست دارید لیست کسانی که تا کنون شما را لایک نکرده اند یا برای شما کامنت نگذاشته اند بیابید؟
پس برنامه ی آنفالویاب اینستاگرام را از دست ندهید.

از آنفالویاب اینستاگرام چه میدانید؟

آنفالویاب اینستاگرام چیست؟

آنفالویاب اینستاگرام در حقیقت برنامه ای است که بصورت جداگانه در گوشی تلفن همراه شما نصب شده و با استفاده از الگوریتم های خاص خود و توانایی اتصال به حساب اینستاگرام شما، می تواند کسانی که شما را در اینستاگرام آنفالو کرده اند پیدا کرده و لیست آن ها را به شما نمایش دهد.

این برنامه همچنین این قابلیت را داشته که بدون خروج از برنامه بتوانید در ان واحد، همه کسانی که شما را آنفالو کرده اند را آنفالو کنید. انفالویاب اینستاگرام علاوه بر یافتن کسانی که شما را انفالو کرده اند، قادرند با استفاده از قابلیت روح یاب نیز، کسانی که در لیست دنبال کنندگان شما بوده اما هیچگونه فعالیتی ندارند را یافته و به شما نمایش دهند.

با استفاده از این امکانات شما می توانید صفحاتی که صرفا برای تبلیغات به دنبال دنبال کنندگان بیشتر می باشند را یافته و از لیست فالوورهای خود حذف نمایید. بسیاری از کسانی که صرفا به دنبال کسب فالوورهای بیشتر هستند که عمدتا اهداف تبلیغاتی دارند، تنها به فالو کردن بی نهایت افراد می پردازند و در این میان نیز کسانی در پاسخ، پیج آن ها را فالو می کنند.

در این میان، برخی از این صفحات پس از اینکه شما آن ها را دنبال کنید، پیج شما را انفالو کرده و به این ترتیب با تعداد فالووینگ های کم، می توانند تعداد زیادی فالور کسب کنند. این روش که در حقیقت یکی از روش های افزایش فالوور در اینستاگرام می باشد، می تواند برای کاربران عادی اینستاگرام ایجاد مزاحمت نماید و بدون هیچ عکس العملی از طرف مقابل، مجبور به مشاهده و دنبال کردن پست هایی شوند که از سوی افرادی ارسال می شود که آن ها را انفالو کرده اند!

برنامه آنفالویاب اینستاگرام دقیقا در همین موقعیت به کار خواهد آمد و می تواند پیج ها و کسانی که صرفا به انجام روش های تبلیغاتی برای کسب درآمد می پردازند، را پیدا کرده و آن هایی را که هیچ عکس العملی نسبت به پست های شما از خود نشان نمی دهند و یا به طور کلی شما را آنفالو کرده اند را آنفالو نمایید.

برنامه آنفالویاب اینستاگرام Unfollowers For Instagram از جمله این برنامه هاست که قدرت و محیط کاربری فوق العاده ای داشته و توانسته از کاربران گوگل پلی با بیش از 10 میلیون بار دانلود، امتیاز عالی 4.6 را دریافت کند.

آنفالویاب اینستاگرام مذکور ، علاوه بر امکانات و ویژگی های اصلی برنامه های آنفالویاب، قادر است امکانات دیگری از قبیل کسانی که بیشترین پست های شما را لایک کرده اند و به نوعی طرفداران همیشگی شما را پیدا کرده و نمایش می دهند.

در ادامه تعدادی از قابلیت های آنفالویاب اینستاگرام Unfollowers For Instagram را ذکر نموده ایم که می توان در زیر آن ها مشاهده نمود:

نمایش افرادی که شما را انفالو کرده و توانایی انفالو کردن آن ها به صورت یکجا و از درون خود برنامه

نمایش فالوور های روح یا کسانی که هیچ کدام از پست های شما را مشاهده و لایک نکرده اند

نمایش طرفداران و کسانی که بیشتر پست های شما را لایک و بازدید کرده اند

دسته بندی کسانی که به تازگی اقدام به آنفالو کردن شما نموده اند

نمایش کسانی که آنها را فالو کرده اید اما آن ها شما را فالو نکرده اند

نمایش آخرین کسانی که در پست های شما کامنت گذاشته اند

از ویژگی های این برنامه این است که این برنامه هم برای اندروید و هم برای ایفون ارائه شده است و کاربران IOS نیز می توانند اقدام به دریافت این برنامه کاربردی نمایند.

این برنامه به صورت رایگان ارائه شده است و تمامی امکانات گفته شده را بدون دریافت هزینه ای در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

این برنامه نیز از جمله برنامه های مفید اینستاگرامی ، همچون برنامه بازدیدیاب اینستاگرام و یا برنامه به اشتراک گذاری پست دیگران در اینستاگرام می باشد که بسیار پرطرفدار بوده و کاربران خاص خود را دارا می باشد.

ادمین اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید