اموزش تبلیغات در اینستاگرام

طراحی سایت
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

اگر شما یک بازاریاب هوشمند شبکه های اجتماعی هستید، حتما توجه ویژه ای به اینستاگرام دارید.

اینستاگرام اکنون درکنار فیسبوک و یوتیوب جزو برترین پلتفرم های دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اجتماعی دنیا محسوب میشود و بسیار قدرتمند تر از توییتر و اسنپ چت است.

در این مقاله آموزش تبلیغات در اینستاگرام با ویرلن همراه باشید تا به شما آموزش دهیم که چگونه استراتژی بازاریابی اینستاگرام خود را از ابتدا تا انتها بسازید، و درآمد خود را به حداکثر برسانید.

بازاریابی محتوا در اینستاگرام گام اول: استراتژی محتوا را تعیین کنید

محتوا پایه اصلی استراتژی بازاریابی اینستاگرام شماست. اگر محتوای پیج اینستاگرام شما مرتبط به بازار هدف شما نباشد، به سختی میتوانید در اینستاگرام موفق شوید.

ابتدا، نوع محتوایی را که میخواهید پست کنید تعیین کنید. شما باید بدانید که مي خواهيد با چه نوع عکس هايی بزرگترين بازاريابی اینستاگرام خود را شروع کنید.

کاملا منظور من را متوجه نشدید؟ طبقه بندی های زیر را مشاهده کنید:

– محتوای محصول محور: به طور کلی متداول ترین استراتژی بازاریابی اینستاگرام استراتژی محصول محور است. جلب توجه با محتوای محصول محور، به این معنی است که بیشتر عکس‌ها و ویدیوهایی که ارسال میکنید از محصولات شما هستند. این یک راه ساده برای خرید و فروش در این شبکه اجتماعی است . اساسا، شما به فالور های خود میگویید: “هی! به چیزهای عالی که ما می فروشیم نگاه کنید “با این امید که در مورد خرید آن به اندازه کافی هیجان زده شوند. همانطور که در مثال زیر دیده می شود، حتی یک جلب توجه ساده محصول محور می تواند موفقیت را به وجود آورد.

تبلیغات در اینستاگرام

– محتوای فرهنگ محور: گاهی اوقات، محصول شما نه هیجان انگیز است و نه منحصر به فرد است، و نه اینکه برند شما یک برند مشهور است.

نباید همیشه به اینستاگرام فقط با هدف کسب درآمد نگاه کنید. اینستاگرام می تواند راهی عالی برای برندسازی و ایجاد هویت برند در رسانه های اجتماعی باشد. شرکت هایی مانند Buffer برای چیزی که میخواهند به دنبال کنندگانشان نشان دهند، کارهای زیادی میکنند.

تبلیغات در اینستاگرام

– ترکیب: میتوانید ترکیب متعادلی از دو حالت را داشته باشید. اگر درست  این کار را انجام دهید، خواهید دید که شما هنوز میتوانید از یک پیشرفت یکپارچه و انعطاف پذیر اینستاگرامی برخوردار شوید. Lululemon یک مثال خوب از این است. حتی پست های محصولات آنها فرهنگ ورزشکای آنها را نیز نشان می دهد.

تبلیغات کلیکی اینستاگرام

– محتوای تولید شده توسط کاربر: اگر برند شما به اندازه کافی طرفداران و مشتریان وفادار داشته باشد، استراتژی دیگری که میتوانید امتحان کنید، محتویاتی است که توسط کاربران شما ایجاد شده است. این کار سختی است و اگر شما فقط از یک پلت فرم تبلیغاتی استفاده می کنید من آن را توصیه نمی کنم . با این حال، می تواند یک فید جالب و متنوع باشد، مانند Lokai در زیر:

ادمین اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید