آموزش دانلود عکس و ویدیو اینستاگرام در کامپیوتر

طراحی سایت
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

آموزش دانلود عکس و ویدیو اینستاگرام در کامپیوتر

آموزش دانلود عکس و ویدیو اینستاگرام – Instagram در کامپیوتر در سه روش مختلف، حتما تا کنون میخواستید تصویر یا ویدیویی را از اینستاگرام دانلود کنید اما نمیدانستید چگونه و یا دانلود نمیشده و روش های شما از کارا فتاده. چرا که در اپدیت جدید اینستاگرام امکان ذخیره تصاویر و ویدیو حذف شده و نمی توانید ذخیره کنید، فقط می توانید آن ها را ببینید اما با آموزش دانلود و ذخیره عکس و ویدیو اینستاگرام در وب سایت شخصی سیدرضا بازیار میتوانید تصاویر و ویدیو ذخیره کنید.

در این آموزش قصد دارم به شما آموزشی را یاد بدهم که خیلی راحت می توانید عکسها و فیلمهای فالوورهایتون را در اینستاگرام بدون محدودیت و کاملا رایگان ذخیره و دانلود کنید.

چند روش وجود دارد که با آنها میتوان عکس مورد نظر را ذخیره کرد. در اینجا با یک روش در سه مدل مختلف آشنا میشوید.

آموزش دانلود عکس و ویدیو اینستاگرام در کامپیوتر

دانلود از اینستاگرام

روش اول: ذخیره عکس از اینستاگرام:


ابتدا از طریق مرورگر کامپیوتر یا لپ تاپ خود به سایت اینستاگرام بروید (اینستاگرام : www.instagram.com ) ، سپس به صفحه اینستاگرام مورد نظر بروید. برای مثال به این شکل: www.instagram.com/seyedrezabazyar_com

 

حالا روی عکسی که میخواهید ذخیره کنید کلیک کرده تا مانند تصویر پایین باز شود و آدرس آن را کپی کنید

آموزش دانلود عکس و ویدیو اینستاگرام در کامپیوتر

حالا به سایت www.dinsta.com بروید. این سایت تصاویر اینستاگرام را بر بر روی سرور خود دانلود میکنم و لینک مستقیم آن را جهت دانلود، به شما تحویل میدهد.

آموزش دانلود عکس اینستاگرام در کامپیوتر

در داخل کادر مشخص شده، لینک تصویری را که در مرحله قبل کپی کردید را وارد کنید. اگر میخواهید عکس از اینستاگرام دانلود کنید، آدرس عکس را در فیلد Paste کنید و گزینه Go را بزنید. تا مانند تصویر زیر، لینک مستقیم تصویر جهت دانلود، برای شما آماده شود

آموزش دانلود عکس اینستاگرام در کامپیوتر

حالا با کلیک بر روی گزینه Download تصویر شما دانلود می شود

روش دوم: ذخیره عکس از اینستاگرام:


علاوه بر سایتی که در بالا معرفی کردم، با استفاده از این سایت هم میتوانید تصاویر خود را از اینستاگرام دانلود کنید

در این روش به سایت www.downloadgram.com مراجعه کنید.


در فیلد مشخص شده در تصویر بالا، لینک تصویر که کپی کرده اید را Paste کنید و گزینه Download را بزنید تا لینک مستقیم تصویر برای شما ساخته شود.

روش سوم: ذخیره فیلم از اینستاگرام:


دانلود ویدیو از اینستاگرام هم همچون دانلود تصویر از اینستاگرام یکی است و فرق چندانی ندارد. برای دانلود فیلم در اینستاگرام کافیست طبق آموزش پایین وارد سایت شوید و مشابه تصویر زیر آدرس ویدیویی که میخواهید دانلود کنید را در فیلد وارد کنید.

در صورتی که میخواهید یک ویدیو را از اینستاگرام دانلود کنید، از سایت w3toys استفاده کنید

 

 

ادمین اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید