5 روش کلیدی برای جذب فالوور

طراحی سایت
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

 ۱- برای مخاطبین خود ارزش قائل شوید.

یکی از مهم ترین  کار هایی که باعث رشد شما در کم ترین زمان میشود  Engagement (میزان مشارکت) مخاطبین شما را بالا می برد؛ تولید محتوای با کیفیت و خلاقانه است.

با این که تولید محتوای خلاقانه در پیج های آموزشی و متفرقه اهمیت بالاتری دارد اما این گونه نیست که در پیج هایی که فروش انجام می دهند بی تاثیر باشد.

امروزه که در اینستا  رقابت روز به روز بیشتر میشود  تولید محتوای خلاقانه و تاثیر به سزایی در  بالا رفتن فالوور  دارد

طبق نظرسنجی  های انجام شده به این نتیجه رسیده ایم  اکثر افراد به دنبال یک پیج مفید هستند. پیچی که بتواند باعث رشد آن ها باشد و اطلاعات جدیدی  به آن  ها اضافه کندو صرفا انتشار یک سری مطالب کپی یا تکراری نباشد.
“محتوا پادشاه است” امروز اسطوره ی ثروتمند بودن در جهان است.(بیل گیتس)

 ۲- از آمارهایی که توسط اینستاگرام منتشر می شود استفاده کنید.

وقتی شما اکانت معمولیِ اینستاگرامِ خود را به Business account تبدیل می کنید، اینستاگرام آمارهای دقیق و کارآمدی به شما می دهد که این آمار بسیار مهم و مفید است این آمارها به شما کمک میکند  که بفهمید مخاطبین شما  به چه مطالب و سبکی علاقه مند هستند و در چه زمانی پست شما بهتر دیده می شود

. این آمار عبارتند از: سن و محل زندگی کاربران و افرادی که شما را به تازگی فالو کرده اند، آمارِ دقیق جذب فالوور، آمارِ مقایسه ای برای بررسیِ روند رشد مخاطبین، ریز آمارِ مربوط به هر پست و آمارِ هفتگی برای بررسیِ این موضوع که کدام روز و چه ساعتی بیشترین بازخورد را داشته اید.

 ۳-از هشتگ ها استفاده کنید.

هشتگ را فراموش نکنید آمار نشان میدهد  پست هایی که  دارای هشتگ هستندتا ۱۲٫۶ درصد بازدید  بیشتری نسبت به دیگر  پست ها دارند

(حداکثر تعداد هشتگی که مجاز به استفاده باشید ۳۰ عدد است) اینستاگرام یک میلیارد کاربر ماهانه و 800 میلیون کاربر روزانه دارد و اگر5%  از  کاربران از پست شما  دیدن کند تعداد قابل توجه مخاطب  را جذب میکنید

ولی به یاد داشته باشید که هشتگ ها باید مرتبط با پست های ارسالی شما باشد واگر  تعدادی هشتگ را به صورت ثابت برای هر پست خود استفاده کنید اینستاگرام شما را Shadow Ban خواهد کرد. 

هم چنین توجه داشته باشید که دسته متنوعی از هشتگ ها ( از نظر پراستفاده و پرطرفدار بودن) را انتخاب کنید. مثلا هم از هشتگ های چند میلیونی استفاده کنید و هم از هشتگ های هزارتایی. با این روش احتمال دیدن پست های شما با هشتگ افزایش پیدا می کند.

 

 ۴-از ویدیو استفاده کنید.

روزی که اینستاگرام قابلیت ارسال و به اشتراک گذاری ویدیو را در این شبکه اجتماعی قرار داد، ظرف ۲۴ ساعت ۵ میلیون ویدیوتوسط کاربران اینستا به اشتراک گذاشته شد. ممکن است بپرسید

چرا ویدیو؟ محتوای ویدیویی تا ۱۰ برابر بیشتر از سایر محتوا ها به اشتراک گذاشته می شود، دیده می شود و در اصطلاح لایک و کامنت می خورد.

 

 

 ۵- همانطور که از دیگران انتظار فعالیت برای دارید، فعال باشید.

وقتی مشارکت داشته باشید با شما مشارکت خواهند داشت! به همین سادگی. شما میتوانید با لایک کردن پست های دیگران و کامنت  بگزارید زمانی که کامنت میگذارید  شخص  جذب میشود که ببیند شما چه کسی هستید

این کار را می توانید به صورت دستی انجام دهید یا اینکه وقت خود را حفظ کرده و این کار را به صورت شبانه روزی به فالوجت بسپارید و سپس خودتان در مورد نتیجه قضاوت کنید.

مواردی که گفته شد از کلیدی ترین  روش ها برای جذب مخاطب می باشد

ادمین اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید