اولین پلتفرم خرید و فروش پیج اینستاگرام

طراحی سایت
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

اولین سامانه امن خرید و فروش اکانت اینستاگرام

از سری مشکلات خریداران پیج های اینستاگرام نبود تضمین کافی برای وجود امنیت پیج اینستاگرام و استرس بازگرادنی پیج میباشد و وجود افراد سودجو این کار را برای افزاد مبتدی به معماله ای پر ریسک تبدیل کرده است. و در صورت بازگردانی پیج های خریداری شده ، خریدار از هیچ مرجعی نمیتواند پیگیری انجام دهد و همچنین نکته بسیار مهم نیز این مورد میباشد که:

در قوانین اینستاگرام ، خرید و فروش پیج غیر قانونی بوده و در صورت مشاهده پیج برای همیشه بسته خواهد شد !

اما خوشبختانه اینستاگرام زیاد به این موضوع ورود پیدا نمیکنه ولی در صورت ایجاد شدن مشکل شما نمیتونید از طرف اینستاگرام پیگیری ای انجام بدید.

پس برای خرید امن پیج چه کار کنیم ؟

پاسخ خیلی سادست ، هیچ تضمینی برای خرید امن پیج اینستاگرام وجود نداره !

چرا ؟

چون صاحب هر اکانت اینستاگرام فقط و فقط ایمیل اولیه ای هستش که اکانت با اون ساخته شده و خیلی ساده میشه اکانت رو بازگردانی کرد.

تبلیغات در اینستاگرام

خرید تضمینی پیج اینستاگرام

عضوگرام سامانه هوشمند خرید پیج اینستاگرام هستش که خیلی راحت میتونید داخل اون ثبت نام کنید و با امنیت کامل پیج های فروشی مورد نظر رو بررسی و پس از انتخاب خرید کنید. دلیل تضمینی بودن این اکانت ها هم واسطه بودن سایت عضوگرام بین خریدار و فروشنده هستش ، عضوگرام برای بالا بردن امنیت مبادلات در سایت از فروشندگاه اطلاعات کامل هویتی رو دریافت میکنه و بعد از تایید اطلاعات ارائه شده به اونها امکان فروش پیجشون در سایت رو میده و ههچنین کلیه فرایند خرید و فروش اکانت ها داخل سایت انجام میشه که در صورت وجود هر گونه مشکل خیلی راحت بشه پیگیری های لازم رو انجام داد.

فروشگاه فالوور

قیمت پیج اینستاگرام

قیمت گذاری پیج ها در عضوگرام توسط فروشنده ها انجام میشود و عضوگرام دخالتی در قیمت گذاری ها ندارد ، اما با توجه به کیفیتی که کارشناسان عضوگرام بعد از بررسی پیج ها انجام میدن و در اختیار خریداران قرار میدن شما میتونید مقایسه خوبی بین اکانت ها داشته باشید تا بهترین انتخاب رو چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ کیفیت داشته باشید.

عضوگرام

سیگنال رایگان ارزهای دیجیتال
ادمین اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید