آموزش تصویری نحوه استفاده از ربات تلگرام Mp3Toolsbot برای تبدیل موزیک به ویس

طراحی سایت
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

ارسال و دریافت فایل موزیک یا آهنگ های MP3 در تلگرام بسیار مرسوم هستند، اما متاسفانه آهنگ های با این فرمت حجم نسبتا بالایی دارند و منجر به مصرف شده بسته اینترنتی شما می‌شوند. برای رفع این مشکل و کاهش حجم آهنگ های MP3 در تلگرام می‌توانید از ربات Mp3Toolshot استفاده کنید!

ربات تلگرام Mp3Toolsbot منجر می‌شود تا فایل MP3 مورد نظرتان به فایل OGG یا همان ویس (Voice) تلگرام تبدیل شود. این تبدیل به گونه‌ای صورت می‌پذیرد که شاهد هیچ افت کیفیتی نخواهید بود و در عین حال حجم فایل به شدت کاهش پیدا می‌کند. برای مثال در بررسی صورت گرفته، فایل موزیک MP3 مورد نظر ما که 11 مگابایت حجم داشت، بعد از تبدیل به ویس (Voice) توسط ربات Mp3Toolsbot به حجم 2.5 مگابایتی رسید.

علاوه بر قابلیت تبدیل MP3 به ویس (Voice)، ربات Mp3Toolsbot تلگرام قابلیت های دیگری دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

استفاده از ربات Mp3Toolsbot تلگرام بسیار ساده است و هیچ پیچیدگی خاصی ندارد. بدین منظور مراحل زیر را طی کنید:

معرفی ربات تلگرام Mp3Toolsbot ؛ تبدیل MP3 به ویس (Voice)

  • وارد برنامه تلگرام شوید و در فیلد جستجوی آن عبارت @Mp3Toolsbot را تایپ و سپس ربات Mp3Toolsbot را انتخاب کنید.
  • بعد از انتخاب ربات باید گزینه Start را لمس کنید تا فعال سازی آن در اکانت شما انجام شود.
  • در مرحله بعدی باید موزیک مورد نظرتان را برای ربات ارسال کنید تا آن را از فرمت MP3 به OGG (ویس) تبدیل کند. بدین منظور می‌‌توانید از آیکون “ارسال فایل” در همان پنجره گفتگوی خود با ربات استفاده کنید یا یک فایل موزیک MP3 را از گروه یا پنجره های گفتگوی دیگر خود برای ربات Mp3Toolsbot فوروارد نمایید.

معرفی ربات تلگرام Mp3Toolsbot ؛ تبدیل MP3 به ویس (Voice)

  • بعد از ارسال موزیک گزینه‌های مشابه با عکس فوق پیش رویتان قرار می‌گیرند. با لمس گزینه Voice Converter دستور تبدیل فایل MP3 به ویس (Voice) تلگرام صادر می‌شود.
  • در نهایت باید گزینه Save را لمس کنید تا فایل OGG یا ویس (Voice) موزیک مورد نظرتان ذخیره شود.

معرفی ربات تلگرام Mp3Toolsbot ؛ تبدیل MP3 به ویس (Voice)

به همین سادگی می‌توانید فایل های MP3 را با استفاده از ربات تلگرام Mp3Toolsbot به فایل ویس (Voice) تبدیل کنید و در عین حال کیفیت آن‌ها را حفظ نمایید. اما علاوه بر گزینه Voice Converter در ربات Mp3Toolsbot سه گزینه دیگر هم بعد از ارسال فایل MP3 قابل انتخاب هستند. کارایی یا عملکرد این سه گزینه به شرح زیر است:

  • گزینه Tag Editorبا استفاده از این گزینه می‌توانید تگ فایل های موزیک انتخابی خود را تغییر دهید. منظور از تگ ها در واقع نام آهنگ و نام خواننده آن است.
  • گزینه MP3 Cutterبا استفاده از این گزینه بسیار عالی می‌توانید فایل موزیک یا آهنگ MP3 مورد نظرتان را برش دهید و فقط بخشی از آن را برای خود سیو کنید یا این بخش را برای دوستانتان ارسال کنید.
  • گزینه Album Artاین گزینه مربوط به شخصی‌سازی کاور آهنگ می‌شود. با استفاده از این گزینه می‌توانید عکسی که در حین پخش موزیک در پلیرها نمایش داده می‌شود را تغییر دهید.

بنابراین با ربات تلگرام Mp3Toolsbot آشنا شدید. شاید اصلی ترین قابلیت این ربات مربوط توانایی آن در تبدیل موزیک MP3 به ویس (Voice) تلگرام باشد، اما قابلیت‌هایی مثل برش دادن موزیک و انتخاب بخشی از آن، تغییر عکس اصلی موزیک در حین پخش در پلیرها و تغییر تگ های موزیک هم از دیگر قابلیت هایی است که ربات Mp3Toolsbot ارائه می‌کند.

ادمین اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید