بهترین روش افزایش فالوور چیست ؟

طراحی سایت
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

برای خرید ربات عضو گرام و اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید .

برای موفقیت در اینستاگرام قدم اول تولید محتوای کاربرپسند است که نیاز به خلاقیت و مهارت بالا دارد و قدم دوم پخش محتوا برای هرچه بیشتر دیده شدن. بنابراین زمانی که یک برند یا هر کسب وکاری بتواند محتوای مورد نظر خود را به بهترین حالت به مخاطبان بیشتری نمایش دهد به موفقیت بزرگی دست پیدا کرده است.

اما واقعا افرادی که در جذب فالوور موفق هستند از چه روش‌هایی استفاده می‌کنند؟ چرا این کار تا این اندازه راز گونه و مرموز است؟ آیا خرید فالوور اینستاگرام، آن هم از نوع فالوورهای واقعی امکان پذیر است؟

رمز موفقیت برای بدست آوردن فالوورهای واقعی
یکی از مهمترین رموز بسیار موثر در جذب فالوور واقعی استفاده از ربات اینستاگرام ozvgeram است.

عضوگرام ، هوشمند‌ترین ربات اینستاگرام است که به‌راحتی در افزایش فالوور پیج اینستاگرام به شما کمک می‌کند. نکته جالب توجه اینکه شما برای استفاده از ربات “عضوگرام ” نیازی به دانلود هیچ برنامه‌ای ندارید!

در واقع ozvgeram یک ربات اینستاگرام است که به‌طور هدفمند نسبت به افزایش فالوور اینستاگرام شما اقدام می‌‌کند. اما این ربات هوشمند جدا از افزایش فالوور، امکانات دیگری از قبیل افزایش لایک اینستاگرام، ارسال دایرکت خودکار و لایک خودکار هم دارد. “عضوگرام ” بستری امن را برای شما فراهم کرده است تا به‌صورت کامل این فرآیندها توسط کاربر اجرا شده و تمامی اطلاعات به صورت کاملا امن رد و بدل شود.

عضوگرام

عضوگرام با افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند خیال شما را از نظر موثر بودن فالوورهایتان بر کسب و کار راحت می‌کند. در این پروسه فالوورها از پیج‌هایی که شما به سیستم معرفی کرده‌اید برای پیج اینستاگرام شما جذب می‌شوند بنابراین این افراد، مخاطبان فعال و علاقه‌مند به موضوع پروفایل شما هستند و به صورت کاملا خودآگاه پیج اینستاگرام شما را فالو می‌کنند.

بعد از جذب فالوور شما با امکانات جانبی که عضوگرام ارائه می‌دهد می‌توانید فالوور هایتان را به پیج خود وفادار کنید، ارسال دایرکت به صورت اتوماتیک و لایک پست کاربرانتان خدماتی است که عضوگرام به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

چرا برای افزایش فالوور اینستاگرام خود به عضوگرام نیازمندیم؟

ربات افزایش فالوورهای اینستاگرام توسط تیم مجربی از برنامه‌نویسان حرفه‌ای طراحی شده و امکانات زیر را برای شما فراهم می‌آورد:

امکان استفاده از ربات برای هر تعداد پیج که شما برای آنها تبلیغات نیاز دارید
امکان هدف گذاری روی فالوورهای پیج‌ها، لایک کننده‌های پست‌ها، کامنت دهندگان پست‌ها
امکان هدف گذاری بر اساس موقعیت جغرافیایی
امکان هدف گذاری بر اساس هشتگ
امکان استفاده از خدمات تعدادی و زمانی بدین صورت که برای هر پیج در زمان‌های مختلف براساس نیازتان می‌توانید نوع تعرفه را تغییر دهید
گزارش لحظه‌ای از روند پیشرفت
تنظیم تعداد فالو و آنفالو
تنظیمات شخصی موارد مربوط به آنفالو
امکان گروه‌بندی پیج‌ها (‌با این امکان پیج‌های شما دیگر همگی یک شخص را چند بار فالوو نمی‌کنند‌)
لایک و دایرکت و کامنت اتوماتیک
پست گذاری اتوماتیک (‌با این امکان خیلی راحت تا هر چند روز آینده که دوست دارید را برنامه ریزی کنید و پست‌ها را در سایت قرار دهید تا ربات به صورت اتوماتیک در زمان تعیین شده آنها را روی پیج شما قرار دهد)
نکته قابل توجه اینجاست که اکثر امکانات این ربات رایگان است و با ورود به وب سایت ozvgeram.com حتی بدون خرید پکیج هم می‌توانید از آن استفاده کنید.

کامنت اتوماتیک رایگان

این گزینه به شما امکان می‌دهد که متن دلخواه خود را روی آخرین پست پیج‌هایی که مشخص کرده‌اید به صورت کامنت ارسال کنید.

دایرکت اتوماتیک
دایرکت اتوماتیک ربات اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد که برای افرادی که از طریق ربات جذب پیج شما شده‌اند پیام اتوماتیک ارسال کند.

با عضوگرام درآمد کسب کنید

همچنین اگر جزو افرادی هستید که می‌خواهید در زمینه بازاریابی اینستاگرام فعالیت داشته باشید ولی تخصص لازم را ندارید، عضوگرام ویژگی شگفت انگیزی را به شما ارائه کرده است. از این پس می‌توانید مشتریان خود را بدون هیچ دغدغه‌ای به این سایت معرفی کنید و از تمام تراکنش‌های کاربر در طول مدت عضویت آن در سایت، درصد همکاری خود را برداشت کنید.

ادمین اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید