مزایای حذف فالوورهای فیک

طراحی سایت
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

همانگونه که گفتیم برای اینکه شما بفهمید یک پیج فیک هست یا نه؟ باید موارد زیادی از جمله آخرین فعالیت آن اکانت در اینستاگرام، تعداد فالوور و فالووینگ های آن پیج، داشتن عکس پروفایل و… توجه کنید. اگر شما با توجه به موارد گفته شده اقدام به شناسایی و حذف فالوور های فیک خود کرده باشید میتوانید کارایی پیج خود را بیش از بیش بالا ببرید.

یکی از اصلی ترین الگوریتم های اینستاگرام برای اینکه یک پست به صفحه اکسپلور انتقال پیدا کند. نسبت تعداد واکنش نشان دادن فالوور های آن پیج به نسبت تعداد فالوور های کلی پیج مربوطه میباشد.

به این صورت که در نظر بگیرید تعداد فالوور های اکانت شما 10 هزار میباشد و در مقابل آن تعداد لایک و یا ویو های پست های شما به سختی به عدد 100 میرسد ، این یعنی پیج شما فیک است

بالا بودن فالوور فیک یا همان فالوور های کم فعال میتواند دلایل زیادی از جمله خرید فالوور، پایین بودن فعالیت پیج شما و کم فعال بودن فالوور های شما و … باشد.  البته ناگفته نماند که به مرور زمان حتی اگر شما فرد فعالی در اینستاگرام هم باشید باز هم بر تعداد فالوور های کم فعال و به قولی فیک شما افزوده خواهد شد.

اگر شما تا به حال اقدام به خرید فالوور کرده باشید حتما تاثیر بدی که بر روی اکانت شما گذاشته را حس کرده اید. در کل اینستاگرام مخالف خرید فالوور بوده و سیاست اینستاگرام و یا هر شبکه اجتماعی دیگر این میباشد که دنبال کننده های یک پیج به صورت طبیعی بالا برود از این رو تا حد امکان از خرید و افزایش فالوور به صورت فیک خودداری کنید.

همانطور که اینستاگرام از افزایش فالوور فیک مخالف میباشد قطعا با حذف فالوور فیک موافق بوده و احتمالا دلیل آپدیت جدید خود که با استفاده از این ویژگی میتوانستیم اقدام به حذف فالوور در اینستاگرام کرده باشیم را آپدیت کرد.

در مورد دیگر مزایای حذف فالوور فیک به جز بالا رفتن احتمال اینکه پست های شما به صفحه اکسپلوور برود بالا خواهد بود. میتوان به واقعی تر شدن پیج شما اشاره کرد که این مورد به تنهایی باعث معتبر شدن اکانت شما در نظر ربات های اینستاگرام شده و روز به روز به تعداد بازدید کننده های شما افزوده خواهد شد.

روش های پاک کردن فالوور در اینستاگرام

قبلا برای حذف فالوور های خود تنها راهی که داشتید این بود که آن پیج را بلاک کنید تا آن اکانت مربوطه از لیست فالوور های شما پاک شود. اما همانطور که گفتیم در آپدیت جدید، حذف فالوور در اینستاگرام با اضافه شدن گزینه ای با عنوان remove به راحتی میتوانید اقدام به پاک کردن فالوور های فیک خود کرده باشید.

البته قبل از اینکه اکانتی را remove کنید اول داخل صفحه پروفایل آن شده و بررسی های لازم که در مطالب بالا برای شما گفتیم را انجام دهید و در صورت اینکه دیدید اکانت مربوطه فیک یا همان کم فعال بوده اقدام به حذف آن بکنید.

به همین منظور برای پاک کردن فالوور های فیک خود با مراجعه به صفحه پروفایل و لمس نوشته followers وارد لیست اکانت های دنبال کننده خود شوید.

روش های پاک کردن
روش های پاک کردن

در ادامه بعد از اینکه بررسی های لازم برای تشخیص واقعی یا فیک بودن آن ها کردید کافی ایست با لمس آیکون سه نقطه مانند در روبرو هر اکانت در این لیست در کادر باز شده نوشته remove را انتخاب کنید.

با انجام این روش میتوانید به حذف اکانت های مد نظر خود از لیست فالوور های خود کرده باشید. البته همانطور که گفتیم این روش عیبی دارد و آن عیب زمانی خود را نشان میدهد که تعداد فالوور های شما بیش از حد باشد.

صرفا استفاده از این روش به صورت دستی، زمانی به درد میخورد که شما بنا به دلایلی بخواهید یک پیج مشخص را از لیست فالوور های خود پاک کنید.

اما نگران نباشید اگر تعداد فالوور های شما بالا باشد دیگر نیاز ندارید که به صورت دستی و تک تکی اقدام به حذف فالوور های فیک خود کرده باشید. چون در ادامه شما را با سیستم ربات اینستاگرام آشنا خواهیم کرد به راحتی میتوانید با تنظیم آن، حذف فالوور های فیک خود را به دست ربات بسپارید.

برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام

اگر مطالب بالا را به خوبی مطالعه کنید متوجه خواهید شد که حذف فالوور فیک و به هر حال تشخیص این پیج ها از پیج های واقعی تر کمی سخت بوده و در کل زمان بر میباشد به خصوص زمانی که شما فالوور های زیادی را داشته باشید.

راه های افزایش فالوور در سال 2019 : ربات بازدید استوری انبوه

از این رو شما میتوانید برای حذف فالوور فیک اکانت خودتان از ربات اینستاگرام اینبو استفاده کنید. طی بروز رسانی که 2 ماه قبل در هسته ربات اینبو صورت گرفت. ویژگی جدیدی در قسمت تعیین نوع فعالیت ربات اینبو با نام حذف فالوور فیک اضافه شد که شما با استفاده از آن میتوانید به راحتی هر چه تمام از دست فالوور های فیک اینستاگرام خودتان خلاص شوید.

برنامه حذف فالوور
برنامه حذف فالوور

خرید ربات اینستاگرام

برای استفاده از ربات اینستاگرام اینبو کار بسیار ساده ای پیش رو دارید اول از همه اینکه با ورود به پنل ربات، اقدام به ثبت نام داخل ربات کرده و سپس با ورود به پنل ربات از یک روز تست رایگان ربات استفاده کنید و بعد خودتان اقدام به ساخت ربات اینستاگرام و فعال کردن گزینه حذف فالوور فیک کرده باشید.

برای ساخت ربات اینستاگرام میتوانید مقاله مربوطه را مطالعه کرده و از دیگر امکانات ربات که باعث افزایش فالوور واقعی خواهد شد استفاده کنید. اما اگر قصد شما از استفاده ربات برای حذف فالوور فیک اکانت خودتان میباشد. کافی ایست بعد از ثبت پیج داخل ربات، با ورود به قسمت تنظیمات ربات پیج خود، کلید حذف فالوور فیک را روشن کرده و سپس ربات خود را روشن کنید.

با انجام این کار، ربات به مدت 24 ساعت شروع به حذف فالوور فیک پیج شما خواهد کرد و نزدیک به 900 اکانت فیک و کم فعال را از پیج شما طی یک روز حذف خواهد کرد. حال شاید از خود بپرسید که معیار ربات اینبو برای حذف فالوورهای فیک یک حساب چه چیز هایی میباشد؟

ربات اینستاگرام اینبو بر سه اساس کلی اقدام به شناسایی اکانت های فیک و کم فعال میکند.

  1. نداشتن عکس پروفایل اکانت مربوطه: اگر یک اکانت اینستاگرام که شما را فالو کرده و در قسمت فالوور های شما میباشد عکس پروفایل نداشته باشد ربات آن را به عنوان پیج فیک خواهد شناخت.
  2. نداشتن پست اکانت مربوطه: در صورت موجود نبودن یک پست داخل یک پیج، ربات آن اکانت را فیک شناسایی کرده و آن را حذف خواهد کرد.
  3. بالا بودن تعداد فالووینگ های اکانت: اگر پیج مربوطه بالای 6 هزار فالووینگ داشته باشد ربات، آن را اکانت فیک تشخیص خواهد داد.

در صورت موجود بودن یکی از این شرایط گفته شده ربات آن پیج را شناسایی و سپس آن را از لیست فالوور های شما حذف خواهد کرد.

البته ناگفته نماند که یکی از ویژگی های ربات اینبو حذف فالوور های فیک میباشد و شما به غیر از این ویژگی میتوانید از دیگر قابلیت های ربات برای افزایش فالوور واقعی استفاده کنید.

جمع بندی

امروز ما از مزایای حذف فالوور فیک برای شما گفتیم و به این موارد اشاره کردیم که برای این که یک پیج معتبر در نگاه ربات های اینستاگرام داشته باشید تا احتمال اینکه پست هایتان به صفحه اکسپلور برود و یا تعداد بازدید کننده های پیج تان بالا رود میتوانید فالورو های بی ارزش خود را حذف کنید.

در این بین برای شما نیز از ربات اینستاگرام اینبو گفتیم که با استفاده از آن میتوانید روزانه بالای 900 فالوور بی ارزش خود را ریمو کرده باشید. البته حذف فالوور فیک تنها یکی از قابلیت های متعدد ربات اینستاگرام اینبو میباشد که میتوانید از این ویژگی ها نیز برای افزایش فالوور خود به صورت کاملا واقعی استفاده کنید.

 

 

ادمین اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید